بازاریابی آنلاین برای کسب و کار

3 مورد که گوگل Google Analytics به شما نمیگوید

طراحی سایت درایران

طراحی سایت مدرن

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت و تبلیغات

طراحی سایت ،

بهینه سازی سایت

بازاریابی آنلاین برای کسب و کار

مقدمه

بازاریابی آنلاین برای کسب و کار شما: برای دسترسی به بیش از سه چهارم جمعیت منطقه خود، اینترنت یک کانال بازاریابی قوی برای کسب و کارهای کوچک است. با استفاده از آن، شما می توانید چشم انداز در مورد محصولات و یا خدمات کسب و کار خود یا آموزش  حوزه ی خود را معرفی کنید ،
حتی چشم اندازی که در آن  محصولات خود را فروخته و در کنار فروش بیشتر به برند شدن خود کمک کنید. اگر چه شرکت هایی هستند که در بازاریابی دیجیتال و تبلیغات تخصص دارند، راه های دیگری برای تبلیغ کسب و کار کوچک خود را آنلاین با بازاریابی DIY وجود دارد.

طراحی سایت برای حوزه ی کاری خود

ترویج کسب و کار کوچک شمابصورت  آنلاین با شروع کار یک وب سایت و طراحی وب سایت آغاز می شود. به گفته BigCommerce،   نیمی  از کسب و کارهای کوچک ایران وب سایت رسمی ندارند. با وجود داشتن یک وب سایت، مشتریان به راحتی می توانند نیاز خود را آنلاین پیدا کنند.
شما می توانید وب سایت اصلی را با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای متن باز (CMS) مانند وردپرس، دروپال و جوملا دریافت کنید.
پس از نصب CMS بر روی سرور خود و پیکربندی سرورهای نام، می توانید از طریق آدرس ورود به سایت خود به قسمت مدیریت سایت خود وارد شوید تا برای به روز رسانی طراحی سایت و انتشار صفحات جدید و محتوا اقدام کنید.

بهینه سازی وب سایت برای ترافیک جستجو یا خدمات seo

یک وب سایت تنها یک ابزار بازاریابی موثر برای کسب و کار کوچک شما است اگر مردم آن را ببینند. اگر هیچ کس از آن بازدید نمی کند، آن وب سایت به کسب و کار شما کمک نمی کند به اهداف خود دست یابید.
شما می توانید با بهینه سازی آن برای ترافیک جستجو، بازدیدکنندگان را به وب سایت خود جذب کنید.در شرکت پوشش بهترین روش که تا کنون  به عنوان بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) شناخته شده است،
در نظر گرفته شده است که رتبه بندی سایت شما را در نتایج جستجو افزایش دهد. هنگامی که وب سایت شما در صفحه اول گوگل و بینگ برای کلمات کلیدی مربوطه با حجم جستجوی بالا رتبه بندی می شود، افراد بیشتری از آن بازدید خواهند کرد.

در شرکت تبلیغاتی پوشش روش های موثری استفاده می شود که می تواند سئوی شما را به طور جالبی به صفحه اول گوگل برساند

یکی دیگر از ایده های بازاریابی آنلاین این است که یک خبرنامه الکترونیکی را شروع کنید. ایمیل اغلب به عنوان یکی از کانال های بازاریابی موثر برای کسب و کار به حساب می آید. هنگامی که یک کاربر به شما آدرس ایمیل خود را ارائه می دهد،
می توانید به آنها ایمیل ارسال کنید تا آنها به خبرنامه شما بروزرسانی کنند. اگر وب سایت شما توسط وردپرس طراحی شده باشد،
می توانید به راحتی یک خبرنامه را با استفاده از یک افزونه رایگان مانند خبرنامه تنظیم کنید. راز بازاریابی موثر با یک خبرنامه الکترونیکی، ارائه دهندگان دریافت اطلاعات مفید و ارزشمند است نه فقط پیام های تبلیغاتی.

شبکه های اجتماعی رسانه های اجتماعی را هدف قرار دهید

طراحی سایت شما می توانید از رسانه های اجتماعی برای ترویج کسب و کار آنلاین خود نیز استفاده کنید. با این وجود، فقط کورکورانه مطالب را به تمام شبکه های رسانه های اجتماعی ارسال نکنید. برای بهترین نتایج، تمرکز تلاش های خود را بر روی شبکه مورد استفاده اغلب توسط مخاطبان هدف برای کسب و کار خود را قرار دهید. فیس بوک، به عنوان مثال، زنان بیشتر از مردان می رسد، در حالی که یوتیوب به بیشترین تعداد جوانان بین 18 تا 24 ساله رسیده است یا حتی تلگرام بیشترین تعداد جوانان  را دارد و در ایران پر طرفدار ترین است.

تبلیغات موتور جستجو

در نهایت، خرید تبلیغات موتور جستجو می تواند کسب و کار شما و وب سایت خود را در مقابل هزاران نفر از کاربران بسیار هدفمند نمایش دهد. برای مثال Google AdWords یک برنامه تبلیغاتی است که به شما امکان ایجاد و خرید تبلیغات سفارشی را می دهد که در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود.
طراحی سایت زمان و انرژی زیادی میبرد طول می کشد تا کسب و کار کوچک خود را آنلاین به بازار عرضه کنید. اما اگر شما دنبال یک رویکرد استراتژیک که شامل جستجوگرها، ایمیل، رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجوگر هستید، به موفقیت بازاریابی دست خواهید یافت. اما اگر کسب و کارتان به تاکتیک های پیشرفته تر نیاز دارد یا برای کسب و کارتان از این چیزها مراقبت می کنید، همین الان با گروه تبلیغاتی پوشش تماس بگیرید.
بهینه سازی سایت

بازاریابی آنلاین برای کسب و کار

طراحی سایت
شرکت طراحی سایت
بزرگترین شرکت تبلیغاتی
بزرگترین شرکت تبلیغاتی در ایران
تیزر تبلیغاتی
کاتالوگ
کارت ویزیت
 انواع هدایای تبلیغاتی