معرفی سایت های ایرانی پربازدید با دامنه .ir

0
675
poshesh.site
جستجو در گوگل

معرفی سایت های ایرانی پربازدید با دامنه ir.
لزوما هر وبمستر پس از مدتی فعالیت در سایت و کسب و کار اینترنتی خود تمایل دارد بداند که در حال حاضر به تعداد میزان بازدیدکننده نفر و تعداد بازدید صفحاتی که دارد چه رتبه ای را در میان سایر سایت ها و رقبای خود دارد. یقینا پرکاربردین و شاید جذاب ترین بخش اینترنت همین رتبه بندی وب سایتها و رنکینگ آن ها است.
سایت الکسا از مجموعه سرویس های وبسایت فروشگاهی معروف آمازون میباشد که در زمینه رتبه بندی بصورت جهانی و کشوری فعالیت دارد که بصورت روزانه با در نظر گرفتن یک سری معیار های محاسباتی و آماری به لحاظ میزان دیده شدن صفحات آنها، سایت ها را رتبه بندی می کند. در این بین شاید خیلی از کسب و کارهای اینترنتی در ایران که با tld یا دامنه ir فعالیت میکنند تمایل دارند بدانند رتبه دامنه شان چه رتبه ای را در ایران دارد. متاسفانه سایت الکسا همچین امکانی را برای کاربران خود که بصورت انحصاری دامین های .ir را دسته بندی و یا رتبه بندی کند در نظر نگرفته است. اما آیا راه دیگه ای وجود دارد ؟ بله. شما میتوانید به لیست دامنه های تاپ ایران با پسوند دامنه ir دست یابید.
خیلی از کسب و کارهای اینترنتی در ایران به دلیل عدم رتبه خوب در سایت الکسا از این روش برای اعلام رتبه فقط سایتهای با پسوند دامنه آی ار میپردازند که میتواند حرکت زیرکانه ای در تبلیغاتشان به حساب آید و تا حد بسیار زیادی مثمر ثمر واقع گردد.

 

Rank Site
۵۵۹
۸۲۲
۸۹۷
۹۳۹
۱۲۸۲
۱۴۷۲
۱۶۵۴
۱۶۶۹
۱۷۵۲
۲۱۲۴
۲۱۲۶
۲۱۶۴
۲۳۳۲
۲۴۲۱
۲۵۲۳
۲۵۴۸
۲۷۶۶
۲۷۸۳
۲۹۱۱
۳۰۲۶
۳۰۴۷
۳۲۱۳
۳۳۶۶
۳۴۰۴
۳۴۲۲
۳۴۷۳
۳۵۵۴
۳۷۲۸
۳۸۵۰
۴۰۲۵
۴۱۲۵
۴۲۰۴
۴۲۱۸
۴۳۰۷
۴۶۷۹
۴۹۲۴
۴۹۶۳
۵۰۴۵
۵۵۶۵
۵۶۰۲
۵۶۱۹
۵۶۳۶
۵۶۳۹
۵۶۷۱
۵۷۹۵
۵۸۰۳
۵۸۳۹
۵۹۰۰
۵۹۵۸
۶۰۷۶

 
 

Rank Site
۹۶۲۳۸
۹۶۲۹۶
۹۶۳۰۴
۹۶۳۱۶
۹۶۴۰۴
۹۶۴۴۸
۹۶۶۶۸
۹۶۷۸۵
۹۶۹۵۱
۹۷۰۴۴
۹۷۱۵۲
۹۷۱۸۴
۹۷۲۴۹
۹۷۳۹۱
۹۷۴۲۹
۹۷۷۵۶
۹۷۷۸۰
۹۷۸۲۴
۹۷۸۶۸
۹۷۹۳۳
۹۷۹۴۲
۹۷۹۵۲
۹۷۹۹۸
۹۸۰۸۰
۹۸۱۲۵
۹۸۱۶۱
۹۸۲۵۷
۹۸۳۲۱
۹۸۳۲۶
۹۸۳۴۱
۹۸۳۴۵
۹۸۵۴۲
۹۸۶۴۶
۹۸۶۹۹
۹۸۸۵۵
۹۸۹۲۸
۹۹۰۵۰
۹۹۰۸۹
۹۹۱۱۸
۹۹۲۳۳
۹۹۵۱۴
۹۹۷۳۱
۹۹۷۹۲
۹۹۹۳۱
۱۰۰۴۳۱
۱۰۰۴۷۱
۱۰۰۵۹۲
۱۰۰۶۰۶
۱۰۰۶۰۹
۱۰۰۶۳۱